300% Tere boonus

Hoius €10 ja saada €30 peal.
*Uutele ja vanadele mängijatele
Uutele ja vanadele mängijatele Tehke oma esimesel sissemaksel 10 € ja lisame sellele veel 30 €.

Kui valid 300% tervitusboonuse ja deposid 10€, saad 30€ sissemakseboonuse. Pange tähele, et maksimaalne boonuse summa on 30 €, isegi kui teete sissemakse üle 10 €.

 1. Kui valid 300% tervitusboonuse ja teete sissemakse 10€ (vt 2.), saate 30€ sissemakseboonuse. Pidage meeles, et maksimaalne boonuse summa on 30 €, isegi kui teete sissemakse üle 10 €.
 2. Boonuskoodi saad kasutada üks kord oma esimesel sissemaksel. Boonuse saamiseks peab teie sissemakse olema €10 või rohkem.
 3. 300% tervitusboonust kuvatakse sissemakse lehel. Kui kvalifitseerute rohkem kui ühele boonusele, kuvatakse kõik saadaolevad boonused. Valige kindlasti õige boonus.
 4. Ebatõenäolisel juhul, kui sissemakseboonust automaatselt ei anta, võtke ühendust klienditoega aadressil [email protected] enne kui mängima hakkad. Pange tähele, et boonust ei saa anda, kui panustate oma sissemaksega enne, kui see on käsitsi tehtud.
 5. Boonusraha saab kasutada kõikides kasiinomängudes, välja arvatud videopokkerimängud; lauamängud; jackpoti teenindusajad; ja järgmised mänguautomaadid: 100 Bit Dice, 1429 Uncharted Seas, Beautiful Bones, Big Bad Wolf, Bloodsuckers, Bloodsuckers 2, Cats and Cash, Castle Builder, Castle Builder 2, Cool Buck, Dark Joker Rizes, Dead or Alive, Dead or Alive Alive 2, Devil's Delight, Dragon's Myth, Eggomatic, Extra Chilli, Flowers, Forsaken Kingdom, Fruit Shop Christmas Edition, Gemix, Go Bananas, Immortal Romance, Jack and the Beanstalk, Jack Hammer 2, Jammin Jars 2, Jokerizer, Kingmaker, Koi Printsess, Tuled, Lil Devil, Lucky Angler, Max Damage, Mystery Joker, Mystery Joker 6000, Pearls of India, Pimped, Retro Reels Extreme Heat, Robin Hood – rikkusi muutmine, kuninglik maskeraad, Royal Mint Megaways, Scrooge, Secret of the Stones , Simsalabim, Stardust, SugarPop, Super Monopoly Money, Sweet Alchemy, The Wish Master, Thunderstruck, Tower Quest, Victorious, Viikingid lähevad põrgusse, Viikingid lähevad metsikult, Wild Swarm, Wombaroo, Hope Diamond ja Zombies. Funktsioonide ostmise funktsiooni sisaldavate slotikate mängimine on lubatud. Funktsioonide ostmise/boonusostu ostmine boonusrahaga nendes mängudes ei ole lubatud.
 6. Boonus tuleb 40 korda läbi mängida, enne kui osa, boonusraha või sellega seotud võitude saab välja võtta.
 7. Antud boonuse summa lisatakse sinu kasiino boonuse saldole ja jääb sinna seni, kuni läbimängimisnõuded on täidetud. Läbimängimise nõue ei mõjuta teie kvalifitseeruvat sissemakset.
 8. Ausa mängimise tagamiseks on aktiivse boonussaldo korral maksimaalne panus mänguringi kohta 5 €. Panuse summa igas mängus, millel on valiku „boonusost” või „funktsioonide ost”, arvestatakse keerutuse kogumaksumusena, mitte selle mänguvooru panuse või väärtusena, milles funktsiooni või boonust mängitakse. Näiteks kui kasutate riski- või redelifunktsiooni, mida mõned pakkujad pakuvad, ületate aktiivse boonusega maksimaalse lubatud panuse ja kõik sellega seotud võidud tühistatakse.
 9. Boonusrahaga boonuste tagaajamine on keelatud: mänguvooru edasilükkamine, sealhulgas tasuta keerutuste funktsioonid ja boonusfunktsioonid, hiljem, kui teil ei ole enam läbimängimisnõudeid, ja/või uute sissemaksete tegemine ajal, mil teil mängus on veel tasuta keerutuste funktsioone. Mängijad, kes seda teevad, nõustuvad, et nende boonus ja sellega seotud võidud tühistatakse.
 10. Kui teete selle aja jooksul väljamakse, eemaldatakse teie kontolt kogu tervituspakkumisest allesjäänud boonusraha.
 11. Teil on tervitusboonuse läbimängimisnõuete täitmiseks aega 30 päeva. Kui te selle perioodi jooksul nõudeid ei täida, eemaldatakse boonusraha teie kontolt.