Minimängude tervitusboonus. Kuni 500€!

Sissemakseid vahemikus 20€/$ kuni 500€/$ premeeritakse a 100% boonus

bonus Code NOCODE

*Ainult uued kasutajad

Ainult uued mängijad. Mystake minimängude tervitusboonus – 100% boonus teie esimesel sissemaksel.

  1. Sissemaksetele vahemikus 20€/$ kuni 500€/$ antakse 100% boonus.
  2. Boonus on saadaval kõigi meie minimängude jaoks, välja arvatud Dice, BlackJack, Plinko ja Limbo.
  3. Boonus kantakse teie kontole pärast teie esimest sissemakset. Boonuse saamiseks peate enne Minimängude mängimist käsitsi aktiveerima.
  4. Saate seda boonust saada ainult üks kord ja ainult oma esimesel sissemaksel.
  5. Seda boonust ei saa kasutada koos ühegi teise kampaaniaga.
  6. Saate oma boonuse tühistada, võttes ühendust meie reaalajas vestlusega, kuid pange tähele, et boonuse kogusumma, genereeritud võidud ja panuse kogusumma (alates boonuse aktiveerimisest kuni selle tühistamiseni) arvatakse teie üldsaldost maha. Boonust ja pärisraha ei eraldata.
  7. Minimängude boonusele ja sissemaksele kehtivad kolmekümne (30)-kordse sissemakse pluss boonusesumma läbimängimisnõuded.
  8. Minimaalne koefitsient, mis on vajalik selleks, et panus arvestataks panuseks, on 1.3. Koefitsiente, mis on väiksemad kui 1.3, ei loeta panuseks ja seda peetakse vastuvõetamatuks tegevuseks. Panused mängudele DICE, Plinko, Limbo ja Blackjack on läbimängimisnõudest välja jäetud.
  9. Kui boonus on aktiveeritud, peab läbimängimisnõue olema täidetud maksimaalselt 30 päeva jooksul. Vastasel juhul kaotatakse boonus ja kõik genereeritud võidud.
  10. Maksimaalne panuse summa, mida saate aktiivse boonuse korral teha, on 10 €/$ minimängu mängu kohta. Panused, mis on suuremad kui 10€/$, jäävad läbimängimisnõudest välja ja võidud lähevad ilma.

? MyStake jätab endale õiguse teha mängus mis tahes muudatusi või see täielikult tühistada.