MyStake Hosts turniirid

100% match boonus põhineb esimesel sissemaksel £/$/€20+. Lisaboonused.

*Ainult uued kasutajad

Ainult uued mängijad. 

Osale turniiridel, võistle teiste mängijatega, võida tasuta keerutusi, tasuta panuseid ja pärisraha. Hoidke end kursis uusimate turniiridega ja saage auhindu.

Kuidas osaleda?

Turniiril osalemiseks tuleb teha panuseid turniiride lehel mainitud mängudele. Iga panuse eest $1 = 1 punkt. Peaksite jõudma edetabelisse, mis koosneb kõige kõrgemate punktidega mängijatest. Kui jääte turniiri lõpus edetabelisse, saate heldeid auhindu. Auhinnad ja mängunõuded võivad turniiridelt erineda, kuid põhiidee jääb samaks: mängijad võistlevad omavahel ja kõrgema koha saanud mängija saab suuremaid auhindu.

Sõltuvalt turniirist võid punkte saada, panustades kas minimängudele, spordiennustustele, slotikatele või live-kasiinodele. Täpne mängunõue lisatakse turniiri kirjeldusse.

Hüved

Igal turniiril võib preemia tüüp pärisraha, tasuta panuste ja tasuta keerutuste puhul erineda.

  • Päris raha: Auhinnasumma, mille saad kätte turniiri edetabelis püsides. Sellel boonusel ei ole läbimängimisnõudeid, seega võite seda vabalt kasutada vastavalt oma soovile.
  • Boonusraha: Boonusraha suurus oleneb ka edetabelis aset leidnud positsioonist, kuid selle väljavõtmiseks peate selle panustama 1-5 korda (olenevalt turniirist). Lisaks võivad boonusrahal olla mängupiirangud, mida saate kontrollida oma boonuste lehel (Profiil > Minu kingitused > Boonus).
  • Tasuta panused: Kui saate tasuta panuseid, saate neid kasutada spetsiaalsetes mängudes või spordiennustustes. Et teada saada, millised mängud on teie tasuta panusesse kaasatud, minge jaotisse Profiil > Minu kingitused ja klõpsake kampaania kõrval olevat nuppu „Mängude nimekiri“.

Tasuta panust ei saa kasutada aktiivse boonuse korral. Tasuta panus tuleks teha 3 positsiooniga ekspress-tüüpi piletile, kus iga positsiooni koefitsient peaks olema 1.3x või suurem.

Vaata kohe meie turniiride lehte!

  • Vaba keerutab: Turniiridel võid saada tasuta keerutusi, kui pääsed edetabelisse. Need lisatakse teie kontole kohe, kui turniir on lõppenud. Tasuta keerutused on saadaval ainult mõnes mängus ja mängude loendit saate vaadata menüüst Profiil > Minu kingitused > Tasuta keerutused > „Mängude nimekiri“. Nende kasutamiseks peate minema pesa lehele ja see käivitatakse automaatselt. Pärast tasuta keerutuste kasutamist lisatakse võidusumma pärisrahana, ilma läbimängimisnõueteta.

Tähtis! Boonussummaga tehtud panused annavad sulle poole võrra väiksemaid punkte (1 $ boonus = 0.5 punkti)