Tee sissemakse €25 ja saad 500 tasuta keerutust

50 freesimist Book of Dead
* Tavamängijatele
* Tavamängijatele. Igal reedel saad 50 tasuta keerutab raamatus Book of Dead, kui teete 25 € sissemakse.

Lojaalse mängijana tahame olla kindlad, et teid premeeritakse jätkuva toetuse eest, mistõttu on meil hea meel pakkuda igal reedel eripakkumist. Kui teete sissemakse €25 või rohkem, saate koheselt 50 tasuta keerutust populaarses mängus Book of Dead.

Selleks, et te sellest fantastilisest pakkumisest ilma ei jääks, oleme välja toonud allolevad nõuded ja tingimused.

  1. Tasuta keerutusi saab kasutada ainult mängus Book of Dead, mis on põnev mäng iidse Egiptuse teemade, põnevate boonusfunktsioonide ja rohkete suurte võiduvõimalustega.
  2. Tasuta keerutused antakse automaatselt, kui logite sisse, teete 25 € või rohkem sissemakse ja avate mängu Book of Dead. Tasuta keerutused ilmuvad ainult mängus Book of Dead, seega veendu, et avad selle pakkumise kasutamiseks õige mängu.
  3. Tasuta keerutusi saab kasutada ainult üks kord ning tasuta keerutuste saamiseks tuleb teha 25€ või suurem sissemakse. See tähendab, et saate mängu nautida ja potentsiaalselt suuri võitu ilma palju raha kulutamata.
  4. Harvadel juhtudel, kui pärast koodi sisestamist tasuta keerutusi automaatselt ei anta, võtke meiega ühendust LiveChati või meili teel [email protected]. Meie klienditeenindusmeeskond aitab teid hea meelega ja tagab, et saate sellest pakkumisest kasu saada.
  5. Kõik tasuta keerutustest saadud võidud krediteeritakse teie tegelikku saldorahakotti ja need saab välja võtta. See tähendab, et saate oma võite kasutada teiste mängude mängimiseks või need oma pangakontole välja kanda.
  6. Tasuta keerutusi saab vastu võtta igal reedel kell 02:00 CEST kuni 23:59 CEST. Jätame endale õiguse boonuseid igal ajal oma äranägemise järgi muuta või eemaldada, seega kasutage kindlasti seda soodustust, kuni see veel saadaval on.

Need nõuded ja tingimused täiendavad meie kasutustingimusi ja boonustingimusi ning neile kehtivad, seega lugege need dokumendid läbi ja mõistate neid enne selles kampaanias osalemist.

Loodame, et teile meeldib see eripakkumine ja soovime teile raamatute surnute seiklustes palju õnne!