Kui olete kasiinomängude fänn, siis teate, et lauamängud on seal, kus see on. Need klassikalised mängud on eksisteerinud sajandeid ja need on jätkuvalt ühed populaarseimad mängud kõigis kasiinodes. Lauamängud on sotsiaalsed ja interaktiivsed ning pakuvad kasiinos erinevat kogemust. Olenemata sellest, kas olete kogenud proff või algaja, leidub lauas igaühele midagi. Selles postituses vaatleme lähemalt mõningaid populaarsemaid lauamänge ja anname näpunäiteid nende valdamiseks.

Blackjack

Blackjack on kaardimäng, mida on lihtne õppida, kuid mida on raske omandada. Põhiidee on saavutada jaotus, mis on võimalikult lähedal 21-le, ilma et see ületaks. Mängid diileri ja teiste lauas olevate mängijate vastu. Mäng algab sellega, et iga mängija saab kaks kaarti ja diiler saab ühe kaardi pildiga ülespoole ja ühe kaardi allapoole. Sealt saate kas lüüa (võtta veel üks kaart) või seista (jäta oma praegune käsi). Eesmärk on võita diileri käsi, ületamata 21.

Üks olulisemaid asju, mida blackjacki mängides meeles pidada, on pöörata tähelepanu diileri ülesvõetud kaardile. See annab teile aimu, milline võib olla diileri käsi. Tähelepanu tuleks pöörata ka teistele lauas viibivatele mängijatele, kuna nende tegevus võib mängu tulemust mõjutada. Oluline on teada, millal lüüa ja millal seista ning millal paarid jagada või kahekordistada. Harjutades saate välja töötada strateegia, mis teile sobib.

Vaata ka  Avage preemiad: meie kasiino lojaalsusprogrammid.

Rulett

Rulett on klassikaline kasiinomäng, mis on olnud olemas juba sajandeid. Mängu mängitakse nummerdatud pesadega pöörleval rattal. Diiler keerutab ratast ja viskab sellele palli. Eesmärk on ennustada, kuhu pall maandub. Saate panustada üksikutele numbritele, numbrirühmadele või isegi numbri värvile (punane või must). Väljamaksed varieeruvad sõltuvalt teie panuse koefitsiendist.

Üks asi, mis ruleti nii põnevaks teeb, on panuste mitmekesisus, mida saate teha. Saate teha ühe numbriga panuse, millel on suurim väljamakse, kuid väikseim võidukoefitsient. Teise võimalusena saate teha punase või musta panuse, mille võiduvõimalus on 50/50, kuid väljamakse on väiksem. Samuti saate teha kombinatsioonpanuseid, mis hõlmavad mitut numbrit ja suurendavad teie võiduvõimalusi.

Pokker

Pokker on kaardimäng, mida mängitakse standardse 52 kaardipakiga. Pokkeri variatsioone on palju, kuid põhiidee on saada lauas parim käsi. Mäng algab sellega, et iga mängija saab kaks kaarti ja seejärel toimub panustamisvoor. Sealt edasi jagatakse lisakaarte ja panustamise ringe on rohkem. Eesmärk on saada mängu lõpus parim käsi.

Üks asi, mis pokkeri nii väljakutsuvaks teeb, on see, et arvesse tuleb võtta nii palju muutujaid. Tuleb mõelda enda jaotusele, teiste mängijate kätele ja laual olevatele ühiskaartidele. Samuti tuleb mõelda panga suurusele ja teiste mängijate panustamismustritele. Oluline on teada, millal bluffida ja millal foldida, ning osata lugeda vastaste kehakeelt ja käitumist.

Vaata ka  Võistle ja valluta: kasiinode edetabelid.

Järeldus

Lauamängud on iga kasiinokogemuse klassikaline osa. Olenemata sellest, kas olete kogenud proff või algaja, leidub lauas igaühele midagi. Blackjack, rulett ja pokker on vaid mõned paljudest lauamängudest, mida saate mängida. Väikese harjutamise ja õnnega saate need mängud selgeks ja kasiinos mõnusalt aega veeta. Ärge unustage mängida vastutustundlikult ja oma eelarve piires ning lõbutseda alati!

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on märgitud *

CAPTCHA ImageMuuda pilt

uus Kasiinod

100% boonus kuni €500 + 50 tasuta keerutust

Deponeerige 1000 dollarit ja saate 2000 dollarit TASUTA

Kuni €500 tervitusboonust pluss 100 tasuta keerutust on Book of Dead

Uued mängijad võivad nõuda 25 tasuta keerutab BETSOFTi mängudes.

Panusta nüüd, et liituda Stake's Daily'ga $100,000 Võidujooks!

100% tervitusboonus. Up kuni €200 veel mängida