Privaatsus

PrivaatsusStake Sitesis võtame teie privaatsust tõsiselt ja oleme pühendunud teie isikuandmete kaitsmisele. See privaatsuspoliitika sisaldab olulist teavet selle kohta, kuidas me teie isikuandmeid kogume, kasutame ja avaldame.

Informatsiooni kogume

Võime koguda teie kohta isiklikku teavet, kui kasutate meie veebisaiti või teenuseid. See teave võib sisaldada teie nime, e-posti aadressi, makseteavet ja muid üksikasju, mille meile esitate. Lisaks võime koguda teavet teie seadme kohta, nagu teie IP-aadress ja brauseri tüüp.

Võime koguda teavet ka muudest allikatest, näiteks avalikult kättesaadavatest andmebaasidest, et täiendada teavet, mida me otse teilt kogume. See teave võib sisaldada demograafilist teavet, huvisid ja muud meie toodete ja teenustega seotud teavet.

Kuidas me teie teavet kasutame

Kasutame teie isikuandmeid teile oma teenuste pakkumiseks ning teiega meie toodete ja teenuste kohta suhtlemiseks. See võib hõlmata teile reklaammaterjalide, uudiskirjade ja muu teabe saatmist meie toodete ja teenuste kohta. Samuti võime kasutada teie teavet oma veebisaidi ja teenuste täiustamiseks.

Võime kasutada teie teavet teie kogemuse isikupärastamiseks meie veebisaidil, näiteks näidates teile teie huvidest lähtuvaid sihitud reklaame. Samuti võime kasutada teie teavet uuringute ja analüüside läbiviimiseks, et paremini mõista oma kliente ning täiustada oma tooteid ja teenuseid.

Teave, mida jagame

Võime avaldada teie isikuandmeid kolmandatest osapooltest teenusepakkujatele, kes aitavad meil teenuseid pakkuda. Nende teenusepakkujate hulka võivad kuuluda maksetöötlejad, turundusagentuurid ja muud kolmandast osapoolest müüjad. Samuti võime teie teavet avalikustada vastavalt seadusele või oma õiguste kaitseks.

Lisaks võime jagada teie teavet oma sidus- ja tütarettevõtetega käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud eesmärkidel. Samuti võime jagada teie teavet kolmandatest osapooltest partneritega ühisteks turundustegevusteks, näiteks oma toodete ja teenuste reklaamimiseks.

Teie valikud

Võite igal ajal meilt turundusteadete saamisest loobuda. Samuti võite taotleda juurdepääsu oma isikuandmetele või nende parandamist, võttes meiega ühendust kasutades allpool esitatud teavet.

Samuti võite oma brauseris küpsised keelata, kuigi see võib piirata teie võimalust kasutada meie veebisaidi teatud funktsioone.

TURVALISUS

Võtame mõistlikud meetmed, et kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu ja avalikustamise eest. Kasutame teie teabe kaitsmiseks tööstusharu standardseid turvameetmeid, sealhulgas krüptimist, tulemüüre ja muid turvatehnoloogiaid.

Muudatused Privacy Policy

Võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada, reageerides meie äritavade või juriidiliste nõuete muutumisele. Teavitame teid kõigist muudatustest, postitades oma veebisaidile uue privaatsuspoliitika.

Võta meiega ühendust

Kui teil on küsimusi selle privaatsuspoliitika või meie tavade kohta seoses teie isikuandmetega, võtke meiega ühendust aadressil [email protected]. Vastame hea meelega kõikidele teie küsimustele.