Wild'n Dice

Wild'n Dice

Hinda seda tasuta mängu
(0 häälega)
Mängige võrgus tasuta panusemänguautomaati

Kas olete valmis Wild'n Dice'i päriselt mängima? Kui nii, kliki siia ja saavuta Wild'n Dice'i jackpot! Sealt leiate sissemakseta boonuseid ja Wild'n Dice'i tasuta keerutusi. Võida Wild'n Dice Slots jackpot!

Kas teil on "Wild'n Dice"-ga probleeme?

Sissejuhatus

Wild’n Dice on põnev online kasiino slotimäng, mida saab mängida Stake Sites. See mäng, mille on välja töötanud Relax Gaming, pakub ainulaadset kombinatsiooni klassikalisest täringust ja kaasaegsest mänguautomaadimängust.

Teema, graafika ja heliriba

Wild’n Dice’i teema on inspireeritud traditsioonilistest täringumängudest. Graafika on elav ja värviline ning sümbolitega, mis hõlmavad täringuid, õnnelikke seitsmeid ja BAR-e. Heliriba on meeleolukas ja energiline, lisades mängule põnevust.

RTP ja dispersioon

Wild’n Dice’i RTP (Return to Player) on 96.06%, mis on üle keskmise online slotikate puhul. Dispersioon on keskmine, mis tähendab, et mängijad võivad kogu mängu jooksul oodata nii väikeseid kui ka suuri väljamakseid.

Kuidas mängida

Wild’n Dice'i mängimiseks vali lihtsalt oma panuse suurus ja keeruta rullikuid. Mängus on viis rullikut ja 10 võiduliini ning väljamakseid antakse külgnevatel rullikutel vasakult paremale olevate sümbolite sobitamise eest.

Panuste suurused ja võitude väljamaksete tabel

Mängijad saavad panustada kõigest 0.10 panusega ja kuni 100 panusega keerutuse kohta. Väljamaksete tabel sisaldab erinevaid sümboleid, kusjuures kõige rohkem tasuv sümbol on seitse õnnelikku.

Tasuta keerutuste boonusfunktsioon

Wild’n Dice’i boonusfunktsiooniks on tasuta keerutused. Kolme või enama hajuvussümboli maandumine käivitab tasuta keerutuste vooru, kus mängijad saavad teenida kuni 15 tasuta keerutust.

Miinused ja plussid

Plussid:
- ainulaadne täringu ja mänguautomaadi kombinatsioon
- Elav graafika ja meeleolukas heliriba
- Üle keskmise RTP

Miinused:
– Keskmine erinevus ei pruugi meeldida kõigile mängijatele

Ülevaade

Üldiselt on Wild’n Dice lõbus ja põnev online slotimäng, mis pakub traditsioonilistest slotikatest midagi erinevat. Oma ainulaadse teema ja mänguviisiga meeldib see kindlasti mängijatele, kes otsivad midagi uut.

KKK

K: Kas ma saan mängida Wild’n Dice'i Stake Online'is?
V: Jah, Wild’n Dice’i saab mängida Stake Casino saitidel.

K: Mis on Wild’n Dice’i RTP?
V: Wild’n Dice’i RTP on 96.06%.

K: Kuidas käivitada tasuta keerutuste boonusfunktsioon?
V: Tasuta keerutuste boonusfunktsioon käivitatakse kolme või enama hajusümboli maandumisel.